KONST / Litografier / Färglitografi 8816367
nr 881 6367
Rune Jansson
(1918-2014), Sverige
Färglitografi, Rune Jansson, 81/250, signerad, ramens innermått: 46x57
Rune Jansson, svensk bildkonstnär född 1918, död 2014.
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
måndag 17 mars 2014
kl 20:41:22
150 kr
150 kr